XIV CLÁSICA VILA DAS PONTES - DESAFÍO FRAGAS DO EUME, As Pontes 03/07/2011

 
Pto Dorsal Nombre Sx PtoCat Tiempo Diferencia Promedio TiempoNeto Control Club Localidad
1 106 ROBERTO SEOANE PINTOR     3:36:33   30.48 Km/h 3:35:58 2:41:38 independiente cambre
2 177 RAMÓN ROEL TASENDE     3:36:41 a 0:00:09 30.46 Km/h 3:36:36 2:41:37   Betanzos
3 68 TEOFILO IGLESIAS OUTOMURO     3:37:02 a 0:00:30 30.41 Km/h 3:36:55 2:41:36 da cunha a valenza(ourense)
4 82 JORGE NOVOA PEREZ     3:37:03 a 0:00:31 30.41 Km/h 3:36:19 2:41:36 AS PONTES-TREVINCA ourense
5 116 JAVIER DOPICO FERREIRA     3:37:41 a 0:01:09 30.32 Km/h 3:37:28 2:41:36 P.C. Santa Marta de Ortigueira Moeche
6 157 ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ     3:37:51 a 0:01:19 30.3 Km/h 3:37:31 2:41:42 CLUB CICLISTA RIAZOR Vilalba
7 80 ELOY ALVAREZ VILAR     3:38:03 a 0:01:30 30.27 Km/h 3:37:22 2:41:37 AS PONTES-TREVINCA carballiño
8 167 JUAN JOSE FERNANDEZ DE PADUA     3:38:04 a 0:01:31 30.27 Km/h 3:37:21 2:41:37 club ciclista orensano pereiro de aguiar
9 81 JOSE LUIS NESPEREIRA GOMEZ     3:39:35 a 0:03:03 30.06 Km/h 3:38:47 2:41:36 AS PONTES-TREVINCA ourense
10 168 FRANCISCO CASTRO BELLO     3:39:36 a 0:03:04 30.06 Km/h 3:39:30 2:41:37 PADRONES PADRON
11 71 ISAAC PÉREZ FAFIÁN     3:40:23 a 0:03:51 29.95 Km/h 3:40:23   CLUB CICLISTA RIAZOR Sada
12 87 PABLO GONZALEZ GONZALEZ     3:40:28 a 0:03:56 29.94 Km/h 3:39:51 2:41:47 C.C.PICARAÑA Salvaierra de Miño
13 143 RUBEN CASTRO PORTELA     3:41:26 a 0:04:54 29.81 Km/h 3:41:22 2:42:15 ALEJANDRO GOMEZ LUGO
14 124 JOSE ANTONIO ABUIN TREUS     3:41:27 a 0:04:55 29.8 Km/h 3:41:20 2:42:17 C.C CAMBRE CAMBRE
15 158 JOSE JOAQUIN RODRIGUEZ VILLAMIL     3:42:08 a 0:05:36 29.71 Km/h 3:41:58 2:42:27 C.C.EO VEGADEO
16 39 RAFAEL POSSE FERNÁNDEZ     3:42:40 a 0:06:08 29.64 Km/h 3:42:31 2:41:54 Peña Ciclista Quintena Perillo - Oleiros
17 4 VICTOR RODRIGUEZ GARZON     3:42:59 a 0:06:27 29.6 Km/h 3:42:46 2:42:09 rusos i.b. dehesas
18 69 JOSE NIETO GUERRERO     3:43:07 a 0:06:35 29.58 Km/h 3:43:01 2:42:20 da cunha ourense
19 25 LUÍS MÉNDEZ DÍAZ     3:43:59 a 0:07:27 29.47 Km/h 3:43:55 2:42:16 CÓDIGO ATLÁNTICO, G. C. LUGO
20 108 CESAREO PENA FERNANDEZ     3:45:17 a 0:08:45 29.3 Km/h 3:44:31 2:42:20 AS PONTES-TREVINCA muiños
21 2 ABRAHAM VIDAL ABAD     3:48:26 a 0:11:54 28.89 Km/h 3:48:13 2:42:19 C.C CAMBRE PONFERRADA
22 119 DANIEL GOMEZ VAAMONDE     3:48:45 a 0:12:13 28.85 Km/h 3:48:38 2:47:47 c.c. cambre-caeiro bergondo
23 110 YAGO VAZQUEZ PEREZ     3:49:26 a 0:12:54 28.77 Km/h 3:48:51 2:42:43 AS PONTES-TREVINCA OURENSE
24 94 MARCOS FREIRE CORBEIRA     3:50:12 a 0:13:40 28.67 Km/h 3:49:28 2:47:48   Cabanas
25 74 SERGIO RIVEIROS RICO     3:50:14 a 0:13:42 28.67 Km/h 3:50:14   CLUB CICLISTA RIAZOR BETANZOS
26 103 RAFAEL LAZCANO GARCÍA     3:50:42 a 0:14:10 28.61 Km/h 3:50:22 2:47:47 CC. NAVIEGO COAÑA
27 123 FELIX CALVO ARANDA     3:52:02 a 0:15:30 28.45 Km/h 3:51:37 2:47:47 CLUB CICLISTA RIAZOR A CORUÑA
28 107 PEDRO ANDRES GONZALEZ     3:53:01 a 0:16:29 28.32 Km/h 3:52:17 2:43:32 AS PONTES-TREVINCA celanova
29 83 MANUEL JESUS RIVERO FERNANDEZ     3:53:21 a 0:16:49 28.28 Km/h 3:52:39 2:45:46 AS PONTES-TREVINCA XINZO DE LIMIA
30 130 ALBERTO CATOIRA VEJO     3:53:23 a 0:16:50 28.28 Km/h 3:53:14 2:53:53 barbanza catoira
31 79 GERMAN ARIAS COCA     3:55:46 a 0:19:14 27.99 Km/h 3:54:59 2:53:17 VILLANUEVA, C.D. PONFERRADA
32 88 ADRIANO GRANDAL SOUTO     3:56:12 a 0:19:40 27.94 Km/h 3:55:34 2:50:10 Club Ciclista Ponteareas Santiago de Compostela
33 131 PABLO JANEIRO REY     3:56:59 a 0:20:27 27.85 Km/h 3:56:52 2:49:56 barbanza catoira
34 28 PABLO YÁÑEZ VEGA     3:57:16 a 0:20:44 27.82 Km/h 3:56:56 2:53:19   Santiago
35 7 CESAR MAROÑO LOPEZ     3:57:20 a 0:20:48 27.81 Km/h 3:57:18 2:53:16 CC. VILALBA AS PONTES AS Pontes de G. R.
36 56 JUAN CARLOS NUÑEZ RODRIGUEZ     3:58:38 a 0:22:06 27.66 Km/h 3:58:08 2:53:18 INDEPENDIENTE BETANZOS
37 37 ISMAEL AMBITE REY     3:58:39 a 0:22:06 27.66 Km/h 3:58:29 2:51:34 Peña Ciclista Quintena A Coruña
38 16 ROBERTO CARBALLO ROMERO     3:59:12 a 0:22:40 27.59 Km/h 3:58:55 2:53:16 P.C. Santa Marta de Ortigueira as pontes
39 6 BLAS LAMAS FERNANDEZ     4:00:07 a 0:23:34 27.49 Km/h 4:00:04 2:53:18 CC. VILALBA AS PONTES AS PONTES
40 163 FRANCISCO GARCIA SABIO     4:00:35 a 0:24:03 27.43 Km/h 4:00:11 2:50:50 CLUB CICLISTA RIAZOR lorbe
41 162 MANUEL NAYA PAZOS     4:00:36 a 0:24:03 27.43 Km/h 4:00:12 2:50:47 CLUB CICLISTA RIAZOR Oleiros
42 76 JOSE MIGUEL SEOANE SANCHEZ     4:00:36 a 0:24:03 27.43 Km/h 4:00:07 2:51:58 CLUB CICLISTA RIAZOR A CORUÑA
43 129 ENRIQUE VIDAL TABOAS     4:01:00 a 0:24:28 27.39 Km/h 4:00:27 2:50:47 P.C. TEA SESTELO REDONDELA
44 128 CARLOS CARRERA RODRIGUEZ     4:01:00 a 0:24:28 27.39 Km/h 4:00:31 2:50:47 P.C. TEA SESTELO PONTEAREAS
45 127 JORGE CAL SOUTO     4:01:21 a 0:24:49 27.35 Km/h 4:00:37 2:50:49 independiente fene
46 169 MARIO CASTRO SOLLA     4:02:17 a 0:25:45 27.24 Km/h 4:02:11 2:53:50 PADRONES PADRON
47 49 JACOBO CARLOS GOAS JUL     4:05:20 a 0:28:48 26.9 Km/h 4:04:40 2:56:38 c.c.milagrosa lugo
48 138 BERNARDINO PEREZ FERNANDEZ     4:05:46 a 0:29:14 26.86 Km/h 4:05:08 2:53:53 A.D. A Ponte Vella Monforte de Lemos
49 15 MANUEL CARBALLO ROMERO     4:07:00 a 0:30:28 26.72 Km/h 4:06:42 2:53:24   as pontes
50 14 JAIME SOUTO OTERO     4:07:01 a 0:30:29 26.72 Km/h 4:06:47 3:00:14 P.C. Santa Marta de Ortigueira VILALBA