XXXIII CARREIRA PEDESTRE EL CORREO GALLEGO 2010, Santiago de Compostela 31/10/2010

PROBA ESCOLAR : DISTANCIA: 7.000 m , INSCRITOS: 2358 , LLEGADOS 1482
 
Pto Dorsal Nombre Sx PtoCat T_Oficial RitmoKm T_Real RitKmReal MetaParcial Colegio Localidad
1 7636 DAVID SANTOS DOMINGUEZ   D- 1 27:03 3:52 26:59 3:52 11:16 POR LIBRE LOUSAME
2 8023 Luís Magalhães   D- 2 27:08 3:53 27:08 3:53 11:30 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
3 8012 Fábio Gomes   C- 1 27:15 3:54 27:12 3:54 11:43 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
4 7680 SERGIO RODRIGUEZ QUINTANA   D- 3 27:20 3:55 27:16 3:54 11:31 POR LIBRE CULLEREDO
5 9172 FRANCISCO NUÑEZ PRADA   D- 4 27:26 3:56 27:25 3:55 11:16 EA ACADEMEIA POSTAL OURESE OURENSE
6 7797 MIGUEL OTERO REY   D- 5 27:53 3:59 27:52 3:59 11:16 POR LIBRE CUNTIS
7 7841 PEDRO OLIVEIRA   D- 6 28:06 4:01 28:03 4:01 11:35 POR LIBRE AVEIRO
8 7843 MIGUEL NEVES   D- 7 28:13 4:02 28:12 4:02 11:33 POR LIBRE AVEIRO
9 7316 ANDRE FILIPE NOGUEIRA   D- 8 28:20 4:03 28:18 4:03 11:33 SSM SAO JOAO DA MADEIRA SAÖ JOAO DA MADEIRA
10 7189 DARIO SOTO MENDEZ   D- 9 28:27 4:04 28:24 4:04 11:48 RIA FERROL FERROL
11 8018 Silvana Dias F- 1 B- 1 28:37 4:06 28:36 4:06 12:11 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
12 7023 ERO DOCE GONZALEZ   D- 10 28:41 4:06 28:39 4:06 11:49 RIA FERROL FERROL
13 8474 RAFAEL PIÑEIRO LESTON   C- 2 28:57 4:09 28:55 4:08 11:44 CLUB ESTEIRO ESTEIRO
14 7679 JORGE FANDIÑO MELLA   D- 11 29:02 4:09 28:58 4:09 11:52 POR LIBRE CORUÑA
15 8013 Tiago Gonçalves   C- 3 29:08 4:10 29:05 4:10 12:11 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
16 7796 ANXO DURAN QUIVEO   D- 12 29:14 4:11 29:13 4:11 11:58 POR LIBRE CUNTIS
17 7622 XABIER LEGASPI JUANATEY   D- 13 29:19 4:12 29:16 4:11 11:34 POR LIBRE NOIA
18 9491 ADRIAN BOUZA DÍAZ   D- 14 29:24 4:12 29:21 4:12 11:38 RIA FERROL FERROL
19 8015 Miguel Coelho   D- 15 29:25 4:13 29:23 4:12 12:11 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
20 8865 ESTEBAN ARAUJO SABELL   D- 16 29:30 4:13 29:28 4:13 11:44 ROSALIA DE CASTRO SANTIAGO DE COMPOSTELA
21 9059 JAVIER CASTRO SANZERI   D- 17 29:31 4:13 29:29 4:13 11:33 LAMAS DE ABAD IES SANTIAGO
22 8689 CIRO FERNÁNDEZ BRIONES   D- 18 29:45 4:15 29:45 4:15 12:06 SALUSTIANO REY EIRAS A POBRA DO CARAMIÑAL
23 7703 YAGO MANUEL VIQUEIRA GOMEZ   D- 19 30:02 4:18 29:57 4:17 12:14 POR LIBRE SANTIAGO
24 8949 SERGIO LÓPEZ VALLE   D- 20 30:08 4:19 30:06 4:18 12:14 ROSALIA DE CASTRO SANTIAGO DE COMPOSTELA
25 7376 ANDRÉS CENDÁN LLORÉNS   C- 4 30:12 4:19 30:10 4:19 12:20 TRIATLON ARCADE INFORHOUSE SANTIAGO DE COMPOSTELA
26 9352 JOSE MAYO FIGUEROA   D- 21 30:16 4:20 30:12 4:19 12:20 COMPAÑIA DE MARIA SANTIAGO DE COMPOSTELA
27 8017 Flávio Ribeiro   D- 22 30:27 4:21 30:22 4:21 12:23 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
28 7606 MANUEL GUERRA MENDEZ   D- 23 30:27 4:21 30:27 4:21 11:40 POR LIBRE AMES
29 7375 PAQUILLO CENDÁN LLORÉNS   D- 24 30:31 4:22 30:31 4:22 12:26 TRIATLON ARCADE INFORHOUSE SANTIAGO DE COMPOSTELA
30 1148 ALBERTO RILO MOSTEIRO   D- 25 30:32 4:22 30:27 4:21 13:04 POR LIBRE OLEIROS
31 7788 TOMAS WONDOUSEN OCAÑA PAZOS   D- 26 30:34 4:22 30:26 4:21 13:03 POR LIBRE A ROCHA
32 8374 MATEO MARIÑO CASTRO   D- 27 30:43 4:24 30:42 4:24 12:18 LA SALLE SANTIAGO
33 7689 RUBEN VAAMONDE SANCHEZ   D- 28 30:46 4:24 30:44 4:24 12:24 POR LIBRE A CORUÑA
34 7413 DAVID LISTE VÁZQUEZ   D- 29 30:47 4:24 30:46 4:24 12:21 TRIATLON ARCADE INFORHOUSE SANTIAGO DE COMPOSTELA
35 8019 Sueli Gomes F- 2 B- 2 30:48 4:24 30:46 4:24 12:23 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
36 8001 Sara Duarte F- 3 A- 1 30:50 4:25 30:50 4:25 13:26 UNIAO DESPORTIVA DE VARZEA Felgueiras
37 7315 DANIEL DE PINHO ALMEIDA   C- 5 30:59 4:26 30:54 4:25 12:44 SSM SAO JOAO DA MADEIRA SAÖ JOAO DA MADEIRA
38 7800 MARCOS ROSENDE SAEZ   C- 6 31:03 4:27 31:01 4:26 12:51 POR LIBRE A ESTRADA
39 7475 JOSE MANUEL VÁZQUEZ FILGUEIRA   D- 30 31:08 4:27 31:08 4:27 12:34 TRIATLON ARCADE INFORHOUSE SANTIAGO DE COMPOSTELA
40 7772 MAURICIO BRUSCO PASSALACOVA   D- 31 31:11 4:28 31:07 4:27 12:20 POR LIBRE FIGUEIRAS
41 7335 NICOLAS VILLANUEVA SANCHEZ   D- 32 31:13 4:28 31:04 4:27 12:47 OLIMPICO DE VEDRA VEDRA
42 7190 NOEL SOTO MENDEZ   C- 7 31:13 4:28 31:10 4:28 12:45 RIA FERROL FERROL
43 8794 ALEX TEIRA CHOUZA   C- 8 31:14 4:28 31:14 4:28 12:37 SALUSTIANO REY EIRAS A POBRA DO CARAMIÑAL
44 7334 ANXO LEMA SAAVEDRA   D- 33 31:14 4:28 31:09 4:27 12:46 OLIMPICO DE VEDRA VEDRA
45 7790 ANTON MENDUIÑA DURAN   D- 34 31:30 4:30 31:19 4:29 13:03 POR LIBRE SANTIAGO
46 9480 JAVIER ALVAREZ RODILLA   D- 35 31:30 4:30 31:30 4:30 13:00 PELETEIRO SANTIAGO DE COMPOSTELA
47 8942 MARTÍN LISTE OUBEL   C- 9 31:39 4:32 31:37 4:31 12:34 ROSALIA DE CASTRO SANTIAGO DE COMPOSTELA
48 9217 DIEGO GARCIA SEOANE   C- 10 31:46 4:33 31:43 4:32 13:17 COMPAÑIA DE MARIA SANTIAGO DE COMPOSTELA
49 7842 YESSICA MATOS F- 4 B- 3 31:48 4:33 31:44 4:32 13:11 POR LIBRE AVEIRO
50 7651 NOEL MANEIRO LOJO   D- 36 31:51 4:33 31:38 4:32 13:08 POR LIBRE PORTO DO SON