>
CAMPIONATO GALEGO DE CROSS LARGO 2006

 
CADETE FEMENINA Dist: 2900 m Inscritos: 71 Chegados: 34
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 389 Leticia Fernandez Barbosa 12:06 4:11 CADF GA16566 SAN MIGUEL DE OIA
2 109 Iria Castro Rodriguez 12:22 4:16 CADF GA17633 SF LUCUS CAIXA RURAL
3 184 Melina Alonso Aradas 12:37 4:21 CADF GA17152 RIA FERROL
4 512 Maria Jose Alvarez Teruelo 12:42 4:23 CADF GA17420 ACADEMIA POSTAL
5 284 Mariana Fernandez Guardiola 12:44 4:24 CADF G16534 VILA DE CANGAS
6 162 Cristina Posse Davila 12:57 4:28 CADF A6546 BARBANZA
7 188 Andrea Montero Martinez 13:03 4:30 CADF GA17123 RIA FERROL
8 347 Mar Lamapereira Alvarez 13:09 4:32 CADF 17406 SAMERTOLAMEU
9 348 Sheila Nogueira Sousa 13:40 4:43 CADF V8263 SAMERTOLAMEU
10 111 Ana Gonzalez Carballada 13:47 4:45 CADF GA17638 SF LUCUS CAIXA RURAL
11 110 Vanesa Fidalgo Gonzalez 13:53 4:47 CADF GA17654 SF LUCUS CAIXA RURAL
12 515 Nuria Cañizo Novelle 14:24 4:58 CADF GA16780 ACADEMIA POSTAL
13 159 Alexandra Gonzalez 14:29 5:00 CADF A7931 BARBANZA
14 290 Patricia Perez Cons 14:32 5:01 CADF G17421 VILA DE CANGAS
15 186 Lucia Diaz Gonzalez 14:39 5:03 CADF GA17149 RIA FERROL
16 345 Saray Carracelas Pereira 14:47 5:06 CADF V8262 SAMERTOLAMEU
17 349 Andrea Paz Sanchez 14:49 5:07 CADF V8266 SAMERTOLAMEU
18 161 Sara Outeiral 14:54 5:09 CADF A5601 BARBANZA
19 286 Sara Martinez Gutierrez 15:05 5:12 CADF G17424 VILA DE CANGAS
20 108 Paloma Arrojo Fernandez 15:09 5:14 CADF GA17632 SF LUCUS CAIXA RURAL
21 346 Elvira Dominguez Santaclara 15:18 5:17 CADF V8267 SAMERTOLAMEU
22 160 Andrea Novoa Abuin 15:26 5:20 CADF A7054 BARBANZA
23 288 Rebeca Obenza Otero 15:30 5:21 CADF G16535 VILA DE CANGAS
24 28 Elena Gonzalez Maneiro 15:39 5:24 CADF NO 3065 AD PORTO DO SON
25 185 Xoana Carpente Cadaveira 15:48 5:27 CADF GA17119 RIA FERROL
26 285 Inmaculada Lorenzo Malvido 15:52 5:29 CADF G17425 VILA DE CANGAS
27 289 Iris Paz Pombal 16:00 5:31 CADF G16093 VILA DE CANGAS
28 158 Eva Chaves 16:02 5:32 CADF A6547 BARBANZA
29 187 Marta Garcia Piñeiro 16:04 5:33 CADF GA17153 RIA FERROL
30 189 Tania Perez Martinez 16:27 5:41 CADF GA17124 RIA FERROL
31 112 Helena Sanchez Perez 16:31 5:42 CADF GA17646 SF LUCUS CAIXA RURAL
32 287 Lucia Martinez Vilas 17:03 5:53 CADF G17422 VILA DE CANGAS
33 517 Veronica Lopez Rodriguez 17:07 5:54 CADF GA16789 ACADEMIA POSTAL
34 510 Nerea Alvarez Duran 20:48 7:11 CADF OU4811 ACADEMIA POSTAL
 
CADETE MASCULINO Dist: 4900 m Inscritos: 75 Chegados: 41
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 502 Damian Gonzalez Fernandez 18:19 3:45 CADM G17017 ATLETISMO CUNTIS
2 602 Carlos Yañez Alonso 18:46 3:50 CADM A6750 AG VIGUESA ATLETISMO
3 115 Fernando Roldan Rueda 18:54 3:52 CADM GA17645 SF LUCUS CAIXA RURAL
4 524 Pablo Garzon Vidueira 19:35 4:00 CADM GA16783 ACADEMIA POSTAL
5 246 Daniel Gonzalez Jorge 19:35 4:00 CADM SA2528 CDU
6 350 Diego Dacosta Santome 19:49 4:03 CADM 17404 SAMERTOLAMEU
7 530 Victor Vazquez Gonzalez 19:51 4:03 CADM GA17247 ACADEMIA POSTAL
8 599 Eduardo Nodar Castro 19:52 4:04 CADM A6753 AG VIGUESA ATLETISMO
9 527 Alejandro Perez Losada 19:56 4:04 CADM OU372 ACADEMIA POSTAL
10 494 Javier Besada Vazquez 20:00 4:05 CADM G17000 ATLETISMO CUNTIS
11 113 Jorge Gomez Trashorras 20:04 4:06 CADM GA17637 SF LUCUS CAIXA RURAL
12 116 Carlos Roldan Rueda 20:05 4:06 CADM GA17644 SF LUCUS CAIXA RURAL
13 196 Manuel Vargas Diaz 20:11 4:07 CADM GA17140 RIA FERROL
14 192 Luis Loureiro Martin 20:18 4:09 CADM GA17137 RIA FERROL
15 520 Victor Alvarez Gasca 20:29 4:11 CADM GA16784 ACADEMIA POSTAL
16 195 Cristobal Rodriguez Fidalgo 20:35 4:12 CADM GA17163 RIA FERROL
17 265 Daniel Abeledo Manteiga 20:37 4:13 CADM GA17173 SIERRA NARON
18 598 Erik Calvo Gonzalez 20:42 4:14 CADM V2892 AG VIGUESA ATLETISMO
19 522 Javier Vieites Manso 20:52 4:16 CADM A 5694 ACADEMIA POSTAL
20 526 Manuel Angel Losada Fernandez 21:01 4:18 CADM GA16785 ACADEMIA POSTAL
21 498 Cristobal Dios Rios 21:03 4:18 CADM G17021 ATLETISMO CUNTIS
22 190 Alvaro Cartelle Martinez 21:07 4:19 CADM GA17138 RIA FERROL
23 117 David Veiga Arrojo 21:11 4:20 CADM GA17647 SF LUCUS CAIXA RURAL
24 501 Oscar Gonzalez Brea 22:01 4:30 CADM G17020 ATLETISMO CUNTIS
25 173 Andel Fernandez Priegue 22:11 4:32 CADM A7628 SCRD ESTEIRANA
26 525 Cesar Gonzalez Mosteiro 22:19 4:34 CADM GA16781 ACADEMIA POSTAL
27 597 Pablo Arribas Simon 22:31 4:36 CADM A6757 AG VIGUESA ATLETISMO
28 176 Angel Riomao Lage 22:34 4:37 CADM A7634 SCRD ESTEIRANA
29 521 Angel Arias Lopez 22:38 4:37 CADM OU4826 ACADEMIA POSTAL
30 175 Damian Rama Otero 22:58 4:42 CADM A7631 SCRD ESTEIRANA
31 172 Daniel Barreiro Lojo 23:01 4:42 CADM A7632 SCRD ESTEIRANA
32 523 Carlos Fernandez Maseda 23:05 4:43 CADM GA17250 ACADEMIA POSTAL
33 174 Venancio Lomba Caldas 23:14 4:45 CADM A7630 SCRD ESTEIRANA
34 163 Iago Buceta Pereira 23:25 4:47 CADM A7930 BARBANZA
35 193 Daniel Roca Lema 23:36 4:49 CADM GA17161 RIA FERROL
36 601 Alberto Elena Corbal 23:39 4:50 CADM V2891 AG VIGUESA ATLETISMO
37 496 Jacobo Cortizo Aboal 23:56 4:53 CADM G1726 ATLETISMO CUNTIS
38 495 Sergio Carballa Sotelo 23:59 4:54 CADM G17002 ATLETISMO CUNTIS
39 292 Angel Ferrari Augusto 24:54 5:05 CADM V6691 VILA DE CANGAS
40 114 Manuel Nuñez Lugilde 25:03 5:07 CADM GA17640 SF LUCUS CAIXA RURAL
41 371 Jonathan Alonso Prado 27:05 5:32 CADM V9788 COMESAÑA
 
JUVENIL FEMENINA Dist: 4900 m Inscritos: 36 Chegados: 24
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 378 Sandra Mosquera Losada 17:58 3:40 JUVF GA16506 COMESAÑA
2 199 Paula Mayobre Gonzalez 18:05 3:42 JUVF GA15876 RIA FERROL
3 429 Saleta Aboy Pazos 19:01 3:53 JUVF GA15666 LICEO CASINO
4 437 Belen Louro Sanmartin 19:07 3:54 JUVF GA16315 LICEO CASINO
5 150 Ester Navarrete Santana 19:28 3:59 JUVF GA17415 RC CELTA FEM
6 434 Inmaculada Diz Gonzalez 19:37 4:01 JUVF GA16980 LICEO CASINO
7 201 Arantxa Suarez Diaz 19:54 4:04 JUVF GA16637 RIA FERROL
8 545 Elena Gomez Gonzalez 20:20 4:09 JUVF GA17246 ACADEMIA POSTAL
9 431 Xiana Carbia Oubiña 20:59 4:17 JUVF   LICEO CASINO
10 546 Carmen Gomez Katukunani 21:45 4:27 JUVF GA15592 ACADEMIA POSTAL
11 377 Mª Teresa Deben Carballo 21:51 4:28 JUVF A7735 COMESAÑA
12 309 Nerea Abalde Blanco 22:15 4:33 JUVF G16080 VILA DE CANGAS
13 438 Laura Rio Santome 22:52 4:40 JUVF GA15761 LICEO CASINO
14 343 Alba Garcia Vazquez 23:01 4:42 JUVF LU7429 AD SAN ROQUE VIVEIRO
15 432 Barbara Cons Floriani 23:11 4:44 JUVF   LICEO CASINO
16 544 Alba Fernandez Lozano 23:32 4:48 JUVF GA15561 ACADEMIA POSTAL
17 200 Sara Pradera Cibreiro 23:35 4:49 JUVF GA17125 RIA FERROL
18 379 Patricia Quintas Carreira 23:54 4:53 JUVF A7737 COMESAÑA
19 29 Silvia Rodriguez Piñeiro 24:19 4:58 JUVF GA 16629 CIMANS CORUNA COMARCA
20 399 Diana Gonzalez Dacosta 24:56 5:06 JUVF GA16543 SAN MIGUEL DE OIA
21 310 Monica Cabirta Gutierrez 25:34 5:13 JUVF G16074 VILA DE CANGAS
22 433 Clara Cortizo Aboal 26:56 5:30 JUVF   LICEO CASINO
23 198 Paula Cartelle Martinez 27:09 5:33 JUVF GA15888 RIA FERROL
24 312 Andrea Rios Garcia 28:31 5:50 JUVF G16015 VILA DE CANGAS
 
JUVENIL MASCULINO Dist: 6900 m Inscritos: 57 Chegados: 45
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 411 Jose Manuel Rodriguea Dean 22:45 3:18 JUVM GA16819 AD PORTO DO SON
2 120 Alvaro Liz Aguilera 22:58 3:20 JUVM GA16440 SF LUCUS CAIXA RURAL
3 256 Ruben Rodriguez Vaamonde 23:11 3:22 JUVM G16842 CDU
4 552 Daniel Estevez Vazquez 23:13 3:22 JUVM GA16634 ACADEMIA POSTAL
5 548 Alejo Ares Prada 23:32 3:25 JUVM GA15596 ACADEMIA POSTAL
6 255 Jaime Rivas Pereira 23:53 3:28 JUVM G16843 CDU
7 122 Adrian Vigo Exposito 23:59 3:29 JUVM GA17605 SF LUCUS CAIXA RURAL
8 401 David Cabezas Pereira 24:10 3:30 JUVM GA16549 SAN MIGUEL DE OIA
9 318 Iago Prieto Piñeiro 24:34 3:34 JUVM G16007 VILA DE CANGAS
10 315 Edgar Diaz Salgado 24:40 3:35 JUVM G16589 VILA DE CANGAS
11 316 Jose Piñeiro Cerqueira 24:41 3:35 JUVM G16005 VILA DE CANGAS
12 412 Ruben Sampedro Fernandez 24:46 3:36 JUVM GA16884 AD PORTO DO SON
13 410 Ramon Quintans Vila 24:50 3:36 JUVM GA16832 AD PORTO DO SON
14 252 Pablo Bouzas Rey 25:03 3:38 JUVM G16886 CDU
15 251 David Barreiro Carneiro 25:20 3:41 JUVM G16861 CDU
16 254 Alberto Chaves Camino 25:22 3:41 JUVM G16885 CDU
17 253 Gerardo Cachafeiro Garcia 25:29 3:42 JUVM G16846 CDU
18 250 Diego Barreiro Carneiro 25:51 3:45 JUVM G16818 CDU
19 319 Miguel Refojos Leal 25:57 3:46 JUVM G16006 VILA DE CANGAS
20 269 David Martinez Fernandez 25:58 3:46 JUVM GA16922 SIERRA NARON
21 357 Daniel Alvarez Veiga 26:01 3:47 JUVM 17427 SAMERTOLAMEU
22 204 Santiago Garcia Rodriguez 26:03 3:47 JUVM GA17144 RIA FERROL
23 550 Adriano Casado Fernandez 26:21 3:49 JUVM GA16757 ACADEMIA POSTAL
24 119 Nicolas Arrojo Fernandez 26:48 3:53 JUVM GA16445 SF LUCUS CAIXA RURAL
25 135 Daniel Gandon Alfaya 26:51 3:54 JUVM GA16582 CA MORRAZO
26 314 Jonathan Bernardez Barreiro 26:56 3:55 JUVM G16588 VILA DE CANGAS
27 202 Aser Garcia Muñoz 27:01 3:55 JUVM GA17146 RIA FERROL
28 205 Adrian Piñeiro Lopez 27:05 3:56 JUVM GA17145 RIA FERROL
29 358 Alejandro Chantada Aldao 27:25 3:59 JUVM 6167 SAMERTOLAMEU
30 85 Manuel Martinez Ageitos 27:44 4:02 JUVM 16062 S.A. VAL MINOR
31 86 Agustin Sobrado Menoni 28:15 4:06 JUVM 7817 S.A. VAL MINOR
32 180 Alberto Garcia Mayo 28:15 4:06 JUVM A6550 SCRD ESTEIRANA
33 208 Sergio Villar Cainzos 28:29 4:08 JUVM GA17192 RIA FERROL
34 121 Javier Perez Carballo 28:49 4:11 JUVM GA17602 SF LUCUS CAIXA RURAL
35 203 Javier Garcia Piñeiro 28:54 4:12 JUVM GA17157 RIA FERROL
36 183 Adrian Xaquin Vilar Caamaño 28:56 4:12 JUVM A7636 SCRD ESTEIRANA
37 557 Ivan Marnotes Conde 29:15 4:15 JUVM GA17332 ACADEMIA POSTAL
38 178 Vidal Fernandez Martinez 29:52 4:20 JUVM A6552 SCRD ESTEIRANA
39 409 Antonio Quintans Rodriguez 29:52 4:20 JUVM GA17299 AD PORTO DO SON
40 556 Senen Loureiro Cerqueira 30:10 4:23 JUVM GA 17003 ACADEMIA POSTAL
41 360 Juan Carlos Soto Rial 30:30 4:26 JUVM 17428 SAMERTOLAMEU
42 555 Samuel Gomez Quintas 30:53 4:29 JUVM A5741 ACADEMIA POSTAL
43 549 Francisco Carames Masana 31:35 4:35 JUVM A7103 ACADEMIA POSTAL
44 179 Simon Figueiras Gallardo 31:57 4:38 JUVM A6553 SCRD ESTEIRANA
45 359 Dario Rodriguez Gonzalez 32:43 4:45 JUVM 17402 SAMERTOLAMEU
 
JUNIOR FEMENINA Dist: 4900 m Inscritos: 22 Chegados: 13
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 299 Andrea Garcia Soage 18:11 3:43 JUNF G15956 VILA DE CANGAS
2 534 Maria Hurtado Sanjurjo 18:45 3:50 JUNF GA15222 ACADEMIA POSTAL
3 147 Sara Perez Rodriguez 19:22 3:57 JUNF GA15964 RC CELTA FEM
4 247 Cristina Reboredo Rendo 19:31 3:59 JUNF G16326 CDU
5 146 Nuria Alvarez Cespedes 19:37 4:00 JUNF GA16460 RC CELTA FEM
6 227 Sandra Fuenteseca Blanco 20:05 4:06 JUNF   FLUVIAL LUGO
7 132 Candela Martinez Quiemaño 20:07 4:07 JUNF GA16459 CA MORRAZO
8 425 Maria Saleta Castro Nogueira 20:12 4:08 JUNF GA15674 LICEO CASINO
9 428 Maria Ruso Gundin 20:41 4:14 JUNF GA16835 LICEO CASINO
10 532 Alba Feijoo Artacho 21:44 4:26 JUNF GA15514 ACADEMIA POSTAL
11 338 Laura Garcia Alonso 21:58 4:29 JUNF LU7428 AD SAN ROQUE VIVEIRO
12 300 Eva Gonzalez Dobarro 24:51 5:05 JUNF G16077 VILA DE CANGAS
13 302 Mª Dolores Rodal Malvido 28:27 5:49 JUNF G16076 VILA DE CANGAS
 
JUNIOR MASCULINO Dist: 6900 m Inscritos: 56 Chegados: 43
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 543 Juan Antonio Pousa Firvida 22:39 3:17 JUNM GA15554 ACADEMIA POSTAL
2 450 Jorge Muiños Reyes 23:11 3:22 JUNM G16839 CA NOIA
3 452 Pablo Garcia Garcia-Paz 23:18 3:23 JUNM GA15647 SG PONTEVEDRA
4 228 Ivan Caceres Lopez 23:36 3:26 JUNM   FLUVIAL LUGO
5 118 Javier Veiga Arrojo 23:56 3:28 JUNM GA17648 SF LUCUS CAIXA RURAL
6 539 Enrique Gonzalez Arias 24:06 3:30 JUNM GA15498 ACADEMIA POSTAL
7 308 Alexis Vilas Baña 24:19 3:32 JUNM G16957 VILA DE CANGAS
8 268 Ruben Bouza Calvo 24:25 3:33 JUNM GA17179 SIERRA NARON
9 53 Manuel Caeiro Vigo 24:27 3:33 JUNM A-7901 CIMANS CORUNA COMARCA
10 57 Borja Rey Penelas 24:32 3:34 JUNM G-16911 CIMANS CORUNA COMARCA
11 341 Miguel Garcia Garcia 24:48 3:36 JUNM LU7431 AD SAN ROQUE VIVEIRO
12 540 Miguel Mariño Bralo 24:52 3:37 JUNM GA15659 ACADEMIA POSTAL
13 408 Cayetano Garcia Blanco 24:55 3:37 JUNM GA16850 AD PORTO DO SON
14 407 Jaime Carreira Sobrido 25:08 3:39 JUNM GA16833 AD PORTO DO SON
15 535 Victor Fernandez De La Gala 25:13 3:40 JUNM GA16700 ACADEMIA POSTAL
16 304 David Gonzalez Fernandez 25:15 3:40 JUNM G15952 VILA DE CANGAS
17 342 Anselmo Garcia Garcia 25:17 3:40 JUNM LU7432 AD SAN ROQUE VIVEIRO
18 372 Manuel Ayuso Vilaboa 25:34 3:43 JUNM A6073 COMESAÑA
19 84 Brais Misa García 25:36 3:43 JUNM 15930 S.A. VAL MINOR
20 197 Alfredo Freire Sixto 25:38 3:43 JUNM GA17131 RIA FERROL
21 340 Julio Docampo Basanta 25:40 3:44 JUNM LU7430 AD SAN ROQUE VIVEIRO
22 249 Breogan Gigirey Cancela 25:44 3:44 JUNM G16844 CDU
23 307 Bruno Prieto Piñeiro 26:01 3:47 JUNM G16084 VILA DE CANGAS
24 55 Francisco Javier Fernandez Laguna 26:02 3:47 JUNM A-5759 CIMANS CORUNA COMARCA
25 445 Gerardo Blanco Mayo 26:17 3:49 JUNM G16836 CA NOIA
26 375 Yago Pichel Abalde 26:23 3:50 JUNM GA15990 COMESAÑA
27 374 Jose Martinez Rodriguez 26:32 3:51 JUNM A7832 COMESAÑA
28 449 Victor Mirazo Insua 27:04 3:56 JUNM G16883 CA NOIA
29 303 Andre Castelo Parcero 27:08 3:56 JUNM G16003 VILA DE CANGAS
30 339 Adrian Blanco Perez 27:32 4:00 JUNM LU7433 AD SAN ROQUE VIVEIRO
31 538 Adrian Formigo Gonzalez 27:46 4:02 JUNM A6376 ACADEMIA POSTAL
32 356 Cristian Lemos Chapela 28:02 4:04 JUNM GA7813 SAMERTOLAMEU
33 82 David Gallo Mosquera 28:06 4:05 JUNM 7816 S.A. VAL MINOR
34 355 Miguel Juncal Piñerio 28:06 4:05 JUNM 16464 SAMERTOLAMEU
35 83 Daniel Gonzalez Adrover 28:20 4:07 JUNM 16063 S.A. VAL MINOR
36 446 Pablo Fernandez Brea 28:36 4:09 JUNM G16881 CA NOIA
37 58 Agustin Rivas Castreje 28:39 4:09 JUNM GA16632 CIMANS CORUNA COMARCA
38 537 Ivan Folgoso Fernandez 28:53 4:12 JUNM GA15581 ACADEMIA POSTAL
39 306 Mauro Martinez Fernandez 29:08 4:14 JUNM G16000 VILA DE CANGAS
40 376 Pedro Rey Simons 29:43 4:19 JUNM A7739 COMESAÑA
41 373 Xoel Chamorro Garcia 29:54 4:20 JUNM GA15987 COMESAÑA
42 448 Pablo Lado Tarela 30:31 4:26 JUNM G16313 CA NOIA
43 541 Andres Martinez Limens 31:11 4:31 JUNM GA15577 ACADEMIA POSTAL
 
PROMESA FEMENINA Dist: 6900 m Inscritos: 14 Chegados: 7
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 562 Erea Rodriguez Puente 29:14 4:15 PROF GA15855 ACADEMIA POSTAL
2 19 Jennifer Kolling 29:55 4:21 PROF GA16796 ACADEMIA POSTAL
3 17 Vanessa Rodriguez Longa 31:34 4:35 PROF G-13575 A. BIDEZABAL
4 560 Carmen Marinez Novas 31:49 4:37 PROF GA14477 ACADEMIA POSTAL
5 210 Dolores Maritinez Novas 32:06 4:39 PROF GA14470 RIA FERROL
6 439 Noelia Figueroa Otero 33:05 4:48 PROF GA14401 LICEO CASINO
7 136 Laura Sueiro Fernandez 34:06 4:57 PROF GA15641 CA MORRAZO
 
PROMESA MASCULINO Dist: 10900 m Inscritos: 39 Chegados: 19
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 5 Robertas Geralavicius 36:47 3:23 PROM GA16793 ACADEMIA POSTAL
2 8 Ivan Iglesias Carballo 37:37 3:27 PROM G16122 CDU
3 4 Carlos Villamor Castiñeira 38:45 3:34 PROM GA15205 CARREFOUR LLEIDA
4 573 Jonathan Sierra Garcia 40:10 3:41 PROM GA15482 ACADEMIA POSTAL
5 564 Alejandro Cid Vazquez 41:07 3:47 PROM GA15517 ACADEMIA POSTAL
6 451 Angel Requejo Fernandez 41:48 3:50 PROM A7628 CA NOIA
7 571 Adrian Otero Romero 42:14 3:53 PROM GA16123 ACADEMIA POSTAL
8 124 Jorge Rodriguez Lariño 42:42 3:55 PROM GA17651 SF LUCUS CAIXA RURAL
9 418 Daniel Trigo Gonzalez 42:44 3:56 PROM LU5193 EGOVARROS VIVEIRO
10 123 Ruben Arrojo Fernandez 43:12 3:58 PROM GA14720 SF LUCUS CAIXA RURAL
11 139 Wenceslao Gandon Alfaya 43:15 3:58 PROM GA16701 CA MORRAZO
12 323 Francisco Rodal Abal 43:22 3:59 PROM G15613 VILA DE CANGAS
13 563 Victor Alvarez Docampo 44:11 4:04 PROM GA15598 ACADEMIA POSTAL
14 141 Alfonso Rodriguez Bermudez 44:53 4:07 PROM GA15612 CA MORRAZO
15 140 Teodosio Guimerans Gonzalez 45:39 4:12 PROM GA15636 CA MORRAZO
16 138 Carlos Fernandez Gil 45:44 4:12 PROM GA15638 CA MORRAZO
17 63 Adrian Varela Sanz 47:40 4:23 PROM A-7934 CIMANS CORUNA COMARCA
18 137 Justino Alvarez Rodriguez 48:00 4:25 PROM GA16466 CA MORRAZO
19 568 Ruben Fernandez Souto 55:55 5:08 PROM GA15584 ACADEMIA POSTAL
 
SENIOR FEMENINA Dist: 6900 m Inscritos: 34 Chegados: 18
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 101 Gwendoline Despres 27:14 3:57 SENF GA16887 PLAYAS JANDIA
2 12 Margarita Perez Bardanca 28:33 4:09 SENF GA14638 RIA FERROL
3 18 Angela Sueiro Fernandez 28:43 4:10 SENF GA12570 RC CELTA FEM
4 11 Mª Jesus Gestido Rodriguez 29:01 4:13 SENF GA10571 RIA FERROL
5 14 M Soledad Castro Soliño 29:47 4:19 SENF GA9172 COMESAÑA
6 16 Monica Dorelle Millan 30:50 4:28 SENF GA16119 LICEO CASINO
7 387 Mª Del Carmen Penas Blanco 30:53 4:29 SENF GA15655 COMESAÑA
8 151 Loreto Garcia Barros 31:53 4:38 SENF GA15944 RC CELTA FEM
9 211 Mª Luz Basanta Bal 32:13 4:41 SENF GA17148 RIA FERROL
10 456 Cristina Estevez Crespo 32:15 4:41 SENF GA12640 SG PONTEVEDRA
11 213 Patricia Garcia Gonzalez 33:24 4:51 SENF GA16946 RIA FERROL
12 384 Amalia Dopazo Otero 33:54 4:55 SENF GA14400 COMESAÑA
13 454 Sonia Alfonsin Perez 33:58 4:56 SENF GA17019 SG PONTEVEDRA
14 458 Teresa Gonzalez Nuñez 34:03 4:56 SENF GA16031 SG PONTEVEDRA
15 217 Beatriz Rivas Murias 34:16 4:58 SENF GA11039 RIA FERROL
16 382 Montserrat Carreira Costas 34:39 5:02 SENF GA15983 COMESAÑA
17 443 Almudena Cordon Perez 35:43 5:11 SENF GA15567 LICEO CASINO
18 457 Laura Garcia-Tuñon Trasande 38:22 5:34 SENF GA13224 SG PONTEVEDRA
 
SENIOR MASCULINO Dist: 10900 m Inscritos: 163 Chegados: 110
 
Posto Dorsal Nome Tempo Rit_Km Cat Licencia Clube
1 1 Pedro Nimo Del Oro 35:29 3:16 SENM GA12263 CAMARGO-SALGAR
2 102 Jesus De La Fuente Fernandez 35:51 3:18 SENM 10665 PLAYAS JANDIA
3 3 Alejandro Gomez Cabral 37:00 3:24 SENM G-14563 PLAYAS CASTELLÓN
4 472 Jose Antonio Ramallo Reboredo 37:30 3:27 SENM GA12398 SG PONTEVEDRA
5 475 Oscar Tolosa Estevez 37:44 3:28 SENM GA16948 SG PONTEVEDRA
6 591 David Rodriguez Garcia 38:18 3:31 SENM GA11916 ACADEMIA POSTAL
7 279 Carlos Piñeiro Rivas 38:20 3:31 SENM GA10553 SIERRA NARON
8 262 Carlos Silva Cesar 38:35 3:33 SENM G10271 CDU
9 95 Miguel Angel Nieto Fernandez 38:54 3:35 SENM 14582 S.A. VAL MINOR
10 473 Arturo San Marco Gonzalez 39:01 3:35 SENM GA5577 SG PONTEVEDRA
11 261 Francisco Sanchez Lopez 39:02 3:35 SENM G6556 CDU
12 2 Elias Dominguez Cabral 39:05 3:36 SENM GA14460 RC CELTA
13 464 Daniel De Latorre Allariz 39:20 3:37 SENM GA13711 SG PONTEVEDRA
14 88 Antonio Amoedo Gimenez 39:37 3:38 SENM 16029 S.A. VAL MINOR
15 462 Ruben Castro Portela 39:39 3:39 SENM GA11255 SG PONTEVEDRA
16 25 Francisco Vazquez Fernandez 39:40 3:39 SENM 7671 CA SAR
17 145 Alberto Asensio Campazas 40:04 3:41 SENM GA10310 ADAS CAMPO
18 593 Juan Luis Trillo Caamaño 40:08 3:41 SENM GA15486 ACADEMIA POSTAL
19 585 Fausto Hernanz Moral 40:13 3:42 SENM GA10659 ACADEMIA POSTAL
20 87 Ramon Alvarez Perez 40:17 3:42 SENM 16020 S.A. VAL MINOR
21 237 Elpidio Gomez Sousa 40:17 3:42 SENM GA17337 VETERANOS PAB OURENSE
22 471 Adrian Pena Rey 40:20 3:42 SENM GA14561 SG PONTEVEDRA
23 467 Jesus Fernandez Fernandez 40:23 3:43 SENM GA15569 SG PONTEVEDRA
24 465 Pablo Diaz Lopez 40:31 3:43 SENM GA12865 SG PONTEVEDRA
25 128 Jose Ramon Rodriguez Iglesias 40:34 3:44 SENM GA17604 SF LUCUS CAIXA RURAL
26 241 Manuel Prieto Gil 40:43 3:45 SENM GA17338 VETERANOS PAB OURENSE
27 230 Higinio Rodriguez Souto 40:45 3:45 SENM GA4011 FLUVIAL LUGO
28 64 Jesus María Alvarez Rodriguez 40:47 3:45 SENM G-17205 CIMANS CORUNA COMARCA
29 578 Cristian Diaz Lorenzo 40:50 3:45 SENM GA13355 ACADEMIA POSTAL
30 278 Antonio Muiño Montero 40:51 3:45 SENM GA17184 SIERRA NARON
31 413 Ramon Ignacio Folgar Pouso 40:52 3:45 SENM GA16864 AD PORTO DO SON
32 94 Jose Antonio Iglesias Otero 40:53 3:45 SENM 13091 S.A. VAL MINOR
33 225 Xabier Nercellas Mendez 41:00 3:46 SENM GA17164 RIA FERROL
34 105 Juan Carlos Casal Perez 41:01 3:46 SENM 5751 CA MILLADOIRO
35 232 Isaac Alvarez Gomez 41:04 3:46 SENM A5704 VETERANOS PAB OURENSE
36 92 Jose Manuel Fervenza Fragueiro 41:16 3:48 SENM 13092 S.A. VAL MINOR
37 476 Francisco Javier Vazquez Martinez 41:23 3:48 SENM GA10061 SG PONTEVEDRA
38 259 Santiago Estevez Lado 41:32 3:49 SENM G16321 CDU
39 334 Manuel Martinez Marquez 41:39 3:50 SENM G16737 VILA DE CANGAS
40 222 Juan Iglesias Paz 41:57 3:51 SENM A6433 RIA FERROL
41 218 Diego Alonso Pablos 41:58 3:51 SENM GA14277 RIA FERROL
42 223 Isaac Lourido Hermida 42:05 3:52 SENM GA11159 RIA FERROL
43 508 Emilio Alonso Landesa 42:09 3:52 SENM A7213 ATLETISMO VIGO
44 470 Oscar Nuñez Roel 42:12 3:53 SENM GA13476 SG PONTEVEDRA
45 166 Rufino Acuña Bacelar 42:13 3:53 SENM A6658 CORREDOIRAS BUEU
46 282 Fernando Sieira Rios 42:16 3:53 SENM GA17190 SIERRA NARON
47 414 Carlos Lorenzo Blanco 42:18 3:53 SENM GA16604 AD PORTO DO SON
48 234 Tomas Diaz Fernandez 42:28 3:54 SENM GA17318 VETERANOS PAB OURENSE
49 72 Roberto Carlos Vales Lopez 42:28 3:54 SENM G-17204 CIMANS CORUNA COMARCA
50 466 Jose Francisco Fernandez Cerviño 42:32 3:54 SENM GA16990 SG PONTEVEDRA
51 596 Manuel Vieites Carballo 42:32 3:55 SENM GA14733 ACADEMIA POSTAL
52 337 Orlando Rodriguez Rodriguez 42:41 3:55 SENM G16073 VILA DE CANGAS
53 260 Xose Luis Otero Cepeda 42:52 3:56 SENM G7770 CDU
54 24 Martin Reimundez Rodriguez 42:53 3:56 SENM 7670 CA SAR
55 332 Remigio Fandiño Boubeta 42:57 3:57 SENM G16075 VILA DE CANGAS
56 460 Diego Babarro Rodriguez 43:00 3:57 SENM GA15568 SG PONTEVEDRA
57 71 Jose Manuel Rodriguez Moure 43:07 3:58 SENM A-7965 CIMANS CORUNA COMARCA
58 461 Miguel Angel Carrillo Silvoso 43:11 3:58 SENM GA16991 SG PONTEVEDRA
59 238 Jesus Gonzalez Fernandez 43:20 3:59 SENM GA11900 VETERANOS PAB OURENSE
60 336 Alvaro Prieto Fervenza 43:24 3:59 SENM G15614 VILA DE CANGAS
61 127 Jose Angel Liz Vazquez 43:27 4:00 SENM GA5811 SF LUCUS CAIXA RURAL
62 242 Jose Manuel Ramos Vazquez 43:38 4:01 SENM GA17336 VETERANOS PAB OURENSE
63 221 Ricardo Iglesias Casal 43:41 4:01 SENM GA12484 RIA FERROL
64 90 Alberto Fernandez Perez 43:43 4:01 SENM 13093 S.A. VAL MINOR
65 20 Francisco Sanmarco Santos 43:46 4:01 SENM 5783 CA SAR
66 463 Carlos Dapena Hortas 43:47 4:01 SENM GA17005 SG PONTEVEDRA
67 219 Alexandre Blanco Varela 44:09 4:03 SENM A6834 RIA FERROL
68 283 Oscar Vazquez Dieste 44:09 4:03 SENM GA17191 SIERRA NARON
69 240 Victor Manuel Perez Villamarin 44:20 4:04 SENM GA17307 VETERANOS PAB OURENSE
70 23 Angel Maceiras Lago 44:35 4:06 SENM 4554 CA SAR
71 22 Roberto Agrelo Gomez 44:48 4:07 SENM 6573 CA SAR
72 480 Javier Vidal Vazquez 44:53 4:07 SENM A5701 CAIO OURENSE
73 281 Nicolas Sedes Doce 44:57 4:08 SENM GA17185 SIERRA NARON
74 416 Albino Mayan Dios 45:10 4:09 SENM GA16606 AD PORTO DO SON
75 224 Juan Jose Merlos Miniño 45:19 4:10 SENM GA15292 RIA FERROL
76 93 Antonio Fuertes Saavedra 45:23 4:10 SENM 16091 S.A. VAL MINOR
77 21 Santiago Alvarez Bendaña 46:01 4:14 SENM 6572 CA SAR
78 27 Miguel Sende Miranda 46:08 4:14 SENM 5827 CA SAR
79 170 Ricardo Verde Piñeiro 46:12 4:15 SENM A6659 CORREDOIRAS BUEU
80 330 Oscar Crespo Freitas 46:13 4:15 SENM G15610 VILA DE CANGAS
81 477 Francisco Javier Moreno Cid 46:33 4:17 SENM A5702 CAIO OURENSE
82 70 Fernando Pan Otero 46:37 4:17 SENM G-15869 CIMANS CORUNA COMARCA
83 420 Sergio Carril Brea 46:57 4:19 SENM LU7418 EGOVARROS VIVEIRO
84 169 Camilo Parcebo Rial 47:01 4:19 SENM A2033 CORREDOIRAS BUEU
85 125 Juan Carlos Alvaredo Montes 47:02 4:19 SENM GA16444 SF LUCUS CAIXA RURAL
86 243 Higinio Rodriguez Perez 47:16 4:21 SENM GA17341 VETERANOS PAB OURENSE
87 274 Jose Luis Bouza Frere 47:24 4:21 SENM GA17180 SIERRA NARON
88 168 Antonio Menduiña Bastón 47:27 4:22 SENM A5926 CORREDOIRAS BUEU
89 331 Millan Dasairas Bouzana 47:27 4:22 SENM V6151 VILA DE CANGAS
90 244 Jose Rodriguez Quintas 47:48 4:24 SENM A5718 VETERANOS PAB OURENSE
91 275 Jose Cartelle Rozas 48:11 4:26 SENM A5903 SIERRA NARON
92 235 Manuel Folgoso Rocha 48:31 4:27 SENM A5711 VETERANOS PAB OURENSE
93 419 Alejandro Carril Brea 49:11 4:31 SENM LU7417 EGOVARROS VIVEIRO
94 167 Adolfo Castro Quiroga 49:23 4:32 SENM A3846 CORREDOIRAS BUEU
95 68 Fernando Nuñez Pol 49:27 4:33 SENM G-17202 CIMANS CORUNA COMARCA
96 406 Manuel Otero Gomez 49:34 4:33 SENM A7954 FRISONOBLE CAMBRE
97 421 Marco Antonio Perez Garcia 49:50 4:35 SENM LU7420 EGOVARROS VIVEIRO
98 239 Jose Losada Marra 49:56 4:35 SENM GA15445 VETERANOS PAB OURENSE
99 280 Rodrigo Revuelta Roca 50:57 4:41 SENM GA17125 SIERRA NARON
100 424 Ruben Vila Sieira 51:02 4:41 SENM LU7426 EGOVARROS VIVEIRO
101 273 Pedro Abeledo Cortizas 51:08 4:42 SENM GA17172 SIERRA NARON
102 236 Jose Benito Gomez Lopez 51:28 4:44 SENM TRAMITE VETERANOS PAB OURENSE
103 245 Gonzalo Vazquez Ferreiro 52:43 4:51 SENM GA18740 VETERANOS PAB OURENSE
104 478 Juan Romero Fernandez 52:53 4:51 SENM A7110 CAIO OURENSE
105 417 Manuel Tome Piñeiro 53:10 4:53 SENM GA11605 AD PORTO DO SON
106 229 Alejandro Novo Vazquez 53:31 4:55 SENM GA11586 FLUVIAL LUGO
107 277 Juan Carlos Martinez Montero 53:48 4:57 SENM A6859 SIERRA NARON
108 422 Perfecto Perez Viturro 55:23 5:05 SENM LU7421 EGOVARROS VIVEIRO
109 479 Alvaro Vazquez Alvarez 56:07 5:09 SENM A7109 CAIO OURENSE
110 26 Evaristo Garcia Martinez 57:41 5:18 SENM 5757 CA SAR